אבחון ביומטרי

אבחון כף יד

אבחון כף יד – אבחון ומיפוי ביומטרי

תארו לעצמכם – אבחון שלא מחייב מענה על שאלות או ביצוע מטלות, לא חייבים לדבר אם לא רוצים, ויחד אם זאת הוא מדויק ואישי, מתאים אך ורק לנתונים האישיים והיחודיים שלכם, ברמת דיוק מאד מאד גבוהה.

נשמע בדיוני?

אז זהו, שלא …

מכון יהבים גאה להציג את שיטת המיפוי והאבחון הביומטרי של ד"ר ארנולד הולצמן וריבה אלקלעי.

מהו מיפוי ואבחון ביומטרי ?

אבחון וטיפול ביומטרי כשמו כן הוא, מדובר באבחון ביולוגי של האדם באמצעות עדויות על כף היד המאפשרת לנו ללמוד כמעט הכל.  

מדובר בשיטה מדעית מדויקת שמקורה בתחום הגנטיקה ומגובה במחקרים שנעשו עוד בשנות ה-60 והוכיחו על כי קליפת המוח ותבניות העור בידיים וברגליים בעצם נוצרו באותו הזמן ומאותה שלוחה תאית וטביעות האצבעות שלנו והקווים הנמצאים על כף היד משקפים את פעילות המוח.

אותן התבניות בעור הגפיים מכונות דרמטוגליפים, והן הפכו לכלי אבחון ברפואה הקונבנציונלית לאר שממציא ומפתח שיטת האבחון הביומטרי, ד"ר ארנולד הולצמן נחשף למחקרים בהם השתמשו בתבניות העור בגפיים לזיהוי מחלות תורשתיות.

אנחנו יכולים לדעת מהי האנרגיה איתה הגיח האדם לעולם, אנחנו יכולים לראות את קורות חייו בעבר ובהווה ולזהות מקרים שקרו לו במהלך חייו והשפיעו עליו. ניתן לאבחן מצבים קוגנטיביים ונפשיים וניתן אפילו לאבחן ולרפא מצבים שהרפואה הקונבנציונאלית אינה יודעת להתמודד איתם.

האבחון המדויק מאפשר להבין בדיוק היכן האתגרים של האדם, את מה צריך לחזק ובמה צריך לטפל, ובהתאם לכך לבנות תכנית יעוץ או טיפול הנוגעת לכל האספקטים של חייו.

מיפוי ואבחון ביומטרי בישראל

המיפוי והאבחון הביומטרי הייחודי בישראל, פותח על ידי ריבה אלקלעי ומסתמך כמובן על עבודת המחקר של דר' ארנולד הולצמן מייסד השיטה. 

אלפי אבחונים שביצעה ריבה אלקלעי בילדים ובמבוגרים צורפו לידע שכבר נצבר במשך 4 עשורים על ידי המייסד ונוצרו בעצם 2 היבטים אותם מודדים בשיטה. היבטים גנטיים ותכונות אופי מולדות והיבטים סביבתיים הנבנו אצל האדם במהלך חייו מהרגע נוצר ברחם.

תהליך המיפוי והאבחון

במהלך האבחון והמיפוי מקיימים פגישת איסוף נתונים, הנמשכת בין 30-45 דקות, במהלך מודדים וממפים את כפות הידיים והרגליים. המפגש יכול להתאים גם לאנשים או ילדים שלא מעוניינים לפתח שיחה, מפני שלא חובה לדבר בו.

לאחר מכן, באותו יום או ביום אחר, מתקיים מפגש ממושך יותר של מסירת הנתונים. בסוף הפגישה מקבלים הקלטה שלה כדי שניתן יהיה לשמוע שוב את הדברים, ואף מקבלים דו"ח כתוב עבור נבדקים עד גיל 18.


במרכז יהבים מתבצעים מגוון אבחונים, לבדיקת הפרעות קשב, לקויות למידה, תסמונת אירלן ועוד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן