אודות מרכז יהבים

מרכז לימודי יהבים הינו מרכז ייחודי, הפועל בגדרה ומשרת את איזור השפלה והדרום. המרכז הוקם ומנוהל על ידי ורד ואמיר יהב, בגישה המדגישה שילוב בין סבלנות, העצמה וחיזוק הביטחון העצמי באווירה נעימה, לבין מקצוענות לימודית ואקדמית

לימודי אקסטרני בכיתות קטנות של עד 6-7 תלמידים בכיתות הומוגניות ומגובשת עם מורים מתוגמלים בהתאם שאוהבים את עבודתם ופנויים לעודד אסטרטגיות למידה חדשות. אחוזי הצלחה גבוהים!

תגבור לימודי בקבוצות או באופן פרטני, כולל הקניית אסטרטגיות למידה ויכולת התמודדות עם ילדים מתקשים בעלי לקויות למידה. שיעורי תגבור לתלמידי יסודי, חטה"ב, לנבחני בגרות וחיילים משוחררים

אבחונים ומבדקים, לבחינת קשיי קשב וריכוז, קשיי למידה, בדיקת יכולות קוגניטיביות וכישורי למידה, התארגנות ועוד, למתן הקלות בלימודים. במרכז מתבצעים אבחונים פסיכודידקטיים, אבחוני מוקסו ובדיקות אירלן ע"י מומחית לשיטה

אנו חיים בסביבה דינמית ומורכבת, מעורבים במערכות יחסים עם משפחה וחברים. אז אם אתם הורים לילדים עם בעיות קשב או תלמידים המחפשים שיטות לימוד חדישות, עקבו אחרי הפרסומים שלנו ובואו לשמוע ולהקשיב. יתכן שזה ישנה לכם את החיים

ורד יהב - 25 שנה בתחום החינוך

הי אני ורד יהב מקימת המרכז, בעלת M.A בייעוץ חינוכי ומומחית לאבחון וטיפול בשיטת אירלן. הפעילות שלנו משלבת מקצוענות לימודית אקדמית לצד סבלנות, העצמה, חיזוק ביטחון עצמי ואווירה נעימה, שילוב המביא להצלחה מוכחת ועל כך יעידו הבוגרים שלנו עם מעל ל 85% זכאות לבגרות.

 

וותק של 25 שנה בתחום החינוך, מאפשר לי להשלים את העבודה המקצועית של המורים במרכז ומבטיח ראייה כוללת של הצרכים השונים. אנו מקפידים על יחס אישי לכל תלמיד, תוך שמירת קשר הדוק בין התלמיד, ההורה ובית הספר, כבסיס ללמידה נכונה. בדרך זו ניתנת תמיכה אשר משלימה את הצורך עבור תלמידים מתקשים. בנוסף, הניסיון המקצועי של המורים שלנו והקבוצות הקטנות של הלמידה מאפשרים לכל תלמיד לבוא לידי ביטוי ולהצליח.

הראייה הכוללת של צרכים או קשיים שונים, מעבר לבעיות הלמידה, היא הכוח המניע והייחודי לנו.

מרכז יהבים מציע מגוון רחב של פעילויות

מרכז אקסטרני ללימודים לבגרות – המרכז פועל בשעות הבוקר והערב, ומציע קורסים לבגרות אקסטרנית לתלמידים תיכון ולחיילים משוחררים. ייחודיות המרכז באה לידי ביטוי בקבוצות הלימוד הקטנות, המאפשרות לתלמידים ולמורים להתמקד בלמידה ולהגיע לתוצאות מרשימות ולהישגים גבוהים. תלמידים אקסטרנים בגיל התיכון לומדים באופן מלא ביהבים וניגשים לבגרות במרכז.

מרכז לתגבורים – המרכז מציע ליווי פרטני או בקבוצות קטנות אחרי שעות הלימודים במתמטיקה, אנגלית, שפה, הוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה. במרכז עובדים מורים מקצועיים, בעלי הסמכה וניסיון בתחום. הלמידה בקבוצות הקטנות (עד 6 תלמידים בקבוצה) מאפשרת לתלמידים לשמור על רמה לימודית גבוהה, לצמצם פערים ולעתים קרובות אף להקדים את הנלמד בכיתה ולשפר את הביטחון העצמי.

הפעילות בהנחיית מורים מנוסים בעלי הכשרה ספציפית בהקניית אסטרטגיות למידה, המלמדים בדרי הוראה המותאמות לצרכי התלמידים.

אבחונים ובדיקות – במרכז לימודי יהבים מתקיימים אבחונים פסיכו דידקטיים, אבחונים דידקטיים, בדיקות מוקסו ובדיקות אירלן. קיימים הסדרים עם קופות החולים. האבחונים מוכרים על ידי משרד החינוך ובתי הספר. האבחונים מתבצעים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, על ידי אנשי מקצוע מומחים ובכירים.

סדנאות – כחלק מראיית העולם הייעוצית, מוצעות במרכז סדנאות ופעילויות מסוגים שונים בשיתוף של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה:

  • הנחיית הורים לילדים עם הפרעות קשב.
  • אסטרטגיות למידה בשיטת הסכמות לתלמידי חט"ב ותיכוניים.

תגבור לימודי בבתי הספר – במרכז לימודי יהבים מתמחים בשיתופי פעולה עם מוסדות וארגונים בתחומי התגבור הלימודי. מאחורינו שיתופי פעולה רבים בהקמת פרוייקטים לתגבור ושילוב תלמידים מתקשים במערכת החינוך. הקמת מרכזי למידה לאחר שעות הלימודים בבתי הספר, השלמת בגרות ו 12 שנות לימוד, תגבור אינטנסיבי לקראת בגרויות ופרויקטים נוספים בהתאמה אישית גם לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות של קשב וריכוז.

צרו עימנו קשר

פרטי יצירת קשר

טלפון: 072-3308518

מייל: office@yehavim.co.il

כתובתנו: ביאליק 18, גדרה