בגרות אקסטרנית היברידית

  • הבחירה בידיכם – למידה פרונטלית/מקוונת/משולבת
  • בגרות מלאה, כולל הרחבות במתמטיקה, אנגלית ומגמה.
  • הקלה משמעותית בעומס הלימודים 
  • למידה ממוקדת וחומר ממוקד.
  • צוות מורים בעלי ידע וניסיון.
  • חלוקת מבחנים בין הקיץ לחורף.
  •  הצלחה בבחינות הבגרות.

בגרות היברידית - מעכשו תוכלו לבחור

שנת הלימודים הנוכחית לימדה אותנו כי יתכנו מצבים בהם חייבים ללמוד ולהיבחן בבגרויות, אך אין אפשרות פיזית להגיע למרכז הלמידה. כדי לפתור את זה – העברנו שיעורים בזום, כמו כולם, וכשהתאפשר לנו חזרנו ללמד באופן רגיל בכיתה. למרות זאת, גילינו כי מדי פעם תלמידים (או מורים) לא יכולים להגיע בגלל בידוד, ואז התלמידים התחברו דרך ווטסאפ וידאו לשיעורים. החלטנו לשפר את האפשרויות, ולכן בשנת הלימודים תשפ"א מרכז לימודי יהבים יעבור ללמוד וללמד באופן היברידי - הוראה פרונטלית בכיתות וגם לימוד מקוון לטובת הנשארים בבתים.

study_1.jpg

אז איך זה הולך לעבוד? מצוין ותודה ששאלתם.

השיעורים יתקיימו באופן פרונטלי במרכז, בקבוצות של עד 8 תלמידים. המורה ילמד עם הלוח החכם, באופן שתוכן השיעור יישמר לאפשרות של צפייה במועד מאוחר יותר. בשיעור יתקיימו מצגות, סרטונים ושימוש באפליקציות שונות – כל התוכן יישמר בקובץ ייעודי לצפייה של תלמידי הקורס.

תלמידים אשר מעדיפים (או נאלצים) ללמוד מהבית יוכלו להצטרף לשיעור דרך הזום. המורה יראה אותם על מסך המחשב שלו, והם צופים בלוח החכם ובמורה מהבית.

בדרך זו, ניתן להבטיח את רצף השיעורים ואת קיומם בכל מצב – הן מהכיתה והן מהבית. אנחנו מאד ממליצים להגיע לשיעורים באופן אישי ולא להסתמך רק על שיעורי זום ועל הקלטות, אבל האפשרות הזו תהיה קיימת וזמינה לכל התלמידים המעוניינים בכך.

שעות פעילות

Monday- Thursday:8:00-18:30 Hrs
(Phone until 17:30 Hrs)
Friday - 8:00-14:00

אנחנו פה

ביאליק 18 גדרה
רב קווי - 072-3308518
נייד - 0546664914
Email:office@yehavim.co.il

בגרות אקסטרנית היברידית ביהבים - ככה משקיעים בכם

כיתות קטנות והומוגניות

הסטודנטים ביהבים הלומדים לבגרות אקסטרנית היברידית  נמצאים בקבוצות קטנות והומוגניות של 6-7 תלמידים מה שמאפשר למורה להעביר את החומר באופן ממוקד ולתת לכל סטודנט את הזמן שהוא צריך. 

צוות מורים מקצועי

צוות מורים מקצועי וסבלני שאוהב את העבודה שלו ותודרך להתמודד גם עם סטודנטים מתקשים ובעלי בעיות קשב וריכוז. הם יודעים לספק הגנה וביטחון פיזיים ונפשיים ופנויים לעודד אסטרטגיות למידה חדשות.

הצלחה מוכחת בבחינות

זה אך טבעי שמערכת חינוך קטנה ואיכותית כמו יהבים, המסוגלת להשקיע בכל סטודנט את מירב המשאבים ומלמדת באופן ממוקד וברור – תצליח לייצר הצלחות גם בקרב תלמידים שנשרו ממערכת החינוך.

השלמת בגרויות בהוראה מקוונת

תכנית השלמת בגרויות במרכז יהבים בהוראה פרונטלית או מקוונת כוללת אפשרות לשפר או להשלים בגרויות באופן חלקי או מלא, לפי בחירה ובהתאמה מלאה לסגנון החיים ולמטרה שלקראתה לומדים.

לימודים אקסטרניים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן