תגבור לימודי בקבוצה

שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות

שיעורים פרטיים בקבוצה – אנגלית, מתמטיקה, שפה ואסטרטגיות למידה הכותרת כאן

קבוצות לימוד קטנות, עד 6 תלמידים, אשר מיועדות ללוות את התלמידים בלמידה בבית הספר לאורך השנה ולחזק את היכולות שלהם ואת הביטחון העצמי. בקבוצת הלימוד אנו שמים דגש על אסטרטגיות למידה נכונות ויודעים להתמודד גם עם תלמידים בעלי הפרעות קשב – כך שמעבר לתגבור מקבלים התלמידים הכוונה ללמידה נכונה שתלך איתם לכל אורך הקריירה לימודית/אקדמאית ליווי צמוד של יועצת חינוכית.

תגבור עם ליווי שוטף של יועצת חינוכית

הליווי השוטף מאפשר לתלמידים לסגור פערים מהעבר ולהתקדם ברמת הכיתה, ולעתים גם להקדים את הכיתה בנושאים שעדיין לא נלמדו בה. מניסיוננו – תלמידים שמשתתפים בקבוצות לימוד לאורך זמן מפתחים ביטחון משמעותי יותר בתחום הלמידה, ומצליחים גם לשפר הישגים. המטרה היא לתת חיזוק קבוע ושוטף, ולא מפגשים מרתוניים חד פעמיים לקראת מבחנים שונים.המורים שלנו מכירים את תכניות הלימוד לכיתות, ויודעים מהו הידע שאתו צריך לסיים את השנה ולהתחיל את השנה הבאה. התכנית של הקבוצה תואמת את הידע הזה. יחד עם זאת, אם התלמידים צריכים עזרה במטלה לימודית כלשהי, הכנת שיעורי בית או הכנה למבחן – יינתן לכך מקום במפגש הקבוצתי.

שיעורים פרטיים בקבוצות קטנות ללמידה איכותית

הקבוצות פועלות בתחום המתמטיקה, האנגלית, השפה ואסטרטגיות הלמידה בכל הגילאים – בדרך כלל מכיתה ד-ה, עד לסוף התיכון, כולל קבוצות שמתמקדות בלמידה לקראת בגרויות.

הליווי מתקיים פעם בשבוע, למשך 60 דקות, 32 מפגשים בשנה.

מדוע כדאי לקבל תגבור לימודי בקבוצה קטנה?

תלמידים בדרך כלל מעדיפים ללמוד בצוותא, ולא באופן פרטני. הלמידה יותר נעימה ומזמינה, יותר כיף להם להגיע לשיעורים.

בנוסף – כשלומדים עם עוד אנשים בקבוצה קיים מימד של אינטראקציה בינאישית, ולומדים גם מהצלחות וטעויות של חברים. מניסיוננו כשהקבוצות בנויות בצורה נכונה, התלמידים מתמידים בהן ומגיעים ברצון לשיעורים.אנחנו מקפידים ליצור קבוצות בעלות משתתפים ברמה דומה, לא רק מבחינת הכיתה בה  הם לומדים, אלא גם מבחינת הצרכים הלימודיים והיכולות שלהם. בדרך זו, ניתן לקבל את המענה המתאים ולא להמשיך בתחושה של פערים ושל תסכול.