תגבור לימודי בקיץ

תגבור לימודי בקיץ

אני רוצה לטעון שתקופת הקיץ היא תקופה טובה ללמידה ולכן תגבור לימודי בחופשת הקיץ הוא העזרה הטובה ביותר שאתם יכולים לתת לילדכם על מנת ליישר קו ולחזור לבית הספר עם ידע "אחר"

לפעמים, גם כאנשים מבוגרים וגם כתלמידים, קל מאד לראות איך יש לסביבה מסוימת או לתקופה מסוימת השפעה על התוצאות שלנו. כמבוגרים אנחנו יודעים כי כאשר אנו עובדים בסביבה שקטה שמאפשרת ריכוז, התוצאות שלנו טובות יותר.

תקופת הקיץ מאפשרת לתלBooksמידים את השקט הזה. ברובד אחד, אין את הלחצים הלימודיים של בית הספר והמבחנים, ובנוסף הסביבה הפיסית השקטה מאפשרת את הריכוז וההתקדמות לקראת הכנה טובה לשנת הלימודים הבאה.

מבחינת התלמידים, ההתלבטות אם ללמוד בקיץ קיימת, אך יחד עם זאת לא כולם יעדיפו באופן אוטומטי את הבחירה הקלה והמושכת של ים, משחקים ומפגש עם חברים.

אולי זה מפתיע אבל אני רואה כי יש הרבה תלמידים אשר ממש מבינים את הצורך בהעשרת קיץ. תלמידים אלו מבינים כי לימודי קיץ יסייעו להם להרגיש ביטחון עצמי מחוזק בכיתה, יסייעו להם להתקדם לקראת שיבוץ בהקבצה מסוימת וכדומה. לכן הם שמחים להגיע ולהשלים בשקט, בסביבה תומכת את הפערים שנפערו במשך השנה.

תגבור לימודי בחופשת הקיץ במרכז יהבים

לסיכום, ישנם יתרונות גדולים בלמידת קיץ. למידה בשקט וברוגע, תוך כדי ריכוז מקסימלי אשר תביא את התלמידים לפתיחה מוצלחת יותר של שנת הלימודים. מניסיוננו-תלמידים שלמדו איתנו בקיץ דיווחו על הישגים טובים יותר בשנת הלימודים לאחר מכן. בררו במרכז יהבים מתי מתחיל סימסטר קיץ ותחזרות לביה"ס בפתיחת שנת הלימודים ללא דאגות מיותרות.